?

Log in

No account? Create an account
 
 
08 January 2012 @ 08:32 pm
Paskutiniuose žvaigždynuose – ritualas, triukšmas ir džęziukas  

Patingėjau pabaigti kaip tikrą rašinėlį, tai idant nenumest savo pagirių darbo, papostinu čia.Koncertų organizatoriaus „Agharta” nuo rugsėjo organizuojamas renginių ciklas „Constellation” apsilankė dažnoje alternatyvioje Vilniaus vietoje – ambientas, noizas, elektroakustika ir įvairiausių formų elektronika skambėjo nuo Commune Art’o iki Baltų Dramblių, antram ir paskutiniam susitikimui pasirinkęs XI20 kultūrnamį. Gruodžio 9 dieną koncertas „Constellation [epsilon]” pastatu dalinosi su tuo pat metu vykusiu madų šou. Pradžioje elektronikai pristigo elektros - visi puošnūs rūbai gražiau krinta, kai plieskia didelės lempos, o pastarosios greičiausiai ir buvo priežastis, kodėl pačioje renginio pradžioje buvo išmušti elektros saugikliai. Tamsos nepabūgo vienas narsus būgnininkas, pasinaudojęs proga ir pradėjęs solinį pasirodymą - tačiau nors jis vis ragino kitus, niekas neišdrįso (patingėjo?) prisidėti prie jo improvizacijų. Po keliolikos minučių tamsos ir būgninimo atsiradusi elektra nuoširdžiai džiugino, kadangi tai reiškė tuoj prasidėsiantį koncertą.http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kJ-XwUI2z9A#!

ILIA BELORUKOV pasirodymas Jonavoje, 2011 gruodžio 8 d., org: Homo LudensPirmasis pasirodė ILIA BELORUKOV iš Sankt Peterburgo, kolaboruojantis su daug įvairiausios krypties projektų. Jis, kaip ir daugelis eksperimentinės elektronikos scenos dalyvių, užsiima ne vien muzika – kartu dirba INTONEBA leidykloje, organizuoja koncertus ir festivalį Teni Zvuka. Tądien jo klausytis buvo sunkiausia – nors sunku nepagirti už tai, jog neprisikrovė pilno stalo pedalų, vietoje jų pasirinko kompiuterį ir saksofoną - tačiau jo užtriukšmavimai visiškai neįtraukė. Gal reiktų nurašyti netinkamai vietai/laikui. Arba tiesiog sakyt, kad nuobodžiai varė ir dėl to geriau nueiti į laukutį pagerti.


http://www.youtube.com/watch?v=0cu1k2Tgf8s&feature=related

LIBEREZ pasirodymas Jonavoje, 2011 gruodžio 8 d., org: Homo Ludens


Pirmą kartą išgirdusi LIBEREZ žinojau, kad greičiausiai šis britų ketvertas bus vakaro geriausieji, tikėjimą sustiprino ir video medžiaga iš dieną prieš įvykusio jų pasirodymo Jonavoje. Ramūs įsivažiavimai į industrinius pasikapojimus, jungiami smuiko, gitaros ir aidinčio moteriško vokalo – tai svorio kupina ir kokybiška muzika, jau senokai taip nesidžiaugiau kokiu nors pasirodymu. 2003 metais įkūrę šį projektą, John Hannon ir Pete Wilkins

http://www.youtube.com/watch?v=A7hktokTUIM

LIBEREZ, ILJA BELORUKOV ir BRŪZGYNAI pasirodymas Jonavoje, 2011 gruodžio 8 d., org: Homo Ludens


Pirmąjame „Constellation’e” ištikimiausiems lankytojams buvo pažadėta įteikti medalius (ar meduolius?), šį kartą apdovanojimai neįvyko, nors ir buvo atsiradę keletas pretendentų. Sumoj tai turbūt vienas smagesnių to laiko koncų, su priderančiu 3524669 žmonių afteriu po visko.