?

Log in

No account? Create an account
 
 
16 January 2012 @ 06:13 pm
bedievė reklama, bet ak kaip gražu  

ŠERKŠNAS at 48 Cechas
2012-01-14

Penktadienį paskyrus projekčiukams, egzaminukams ir vienuoliško alaus ragavimu su dėstytoju, pasakojančiu apie tai, kaip jis važinėjo dviračiu po Olandiją atrodė, kad vienintelis tikrasis kelias yra koncertą praleisti ramiai irgi poniškai su dlightu ir kolos buteliuku. Kai pastarasis stebūklų metodu pasipildė Jack Danielsu, prabilau rusiškai, nes labai aktuali tema buvo ŽĖLATЫNA. Kas savaime nėra bloga tema, tačiau paįtakojo, kad teko praleisti abu užsieniečius, kurių šiaip ar taip nelabai girdėjosi per visus vietinius šmaikštavimus. Tačiau lietuviškoji koncerto pusė sužavėjo, ką ir bandysiu trumpai aprašyti.

LYS. Savo užsitarnautą light ambient/drone tagą pamažu keičiantis į sunkesnį, bet vis dar preciziškai suskaičiuotą triukšmą, jis vis plečia savo ribą į tikrai įdomią erdvę. At first I was like BLA BLA BLA, and then I was all BLEEE. Skaidri pradžia, pamažu įeinanti į noizą ir priartėjanti prie pe ribos nustebino, su kiekvienu pasirodymu vis geriau ir geriau. Pabaiga galėjo neužsitęsti, bet vėlgi, who am I to judge.

DAINA DIEVA. Pirmą kartą klausiausi jos gyvai ir visiškai neįsivaizdavau, ko reiktų tikėtis. O gavosi gražus ir vietisas ambient-ish/ethereal-ish tripas, kuriam kažkiek trukdė per mažas garsas. Vakarop virtuvėje buvo iškelta mintis, kad pasirodymas gali būti naudojamas kaip įvadas į miegą, ir manau pačia geriausia prasme - nebuvo užakcentuotos kulminacijos, tik kažkiek tamsesnių tonų. Įdomią tekstūrą vizualams suteikė smulkiomis plytelėmis pamarginta siena.

ATRAC. Pats NOIZO DJ konceptas man visiškai naujas, todėl negalėjau atsidžiaugti šituo pasirodymu, uber, kai galima rasti vis kažką naujo šitoje scenoje, ypač, kai tai daroma vietinių. Dalinasi mano 1ąją vieta su Lys pasirodymu, plius dar garsą ATSUKO. SO MUCH FUN!!!