?

Log in

No account? Create an account
 
 
17 March 2012 @ 01:35 pm
Ctrl+3  
DUMBLAS // 48
2012-03-16
Geras ženklas buvo einant į koncą stotelėj sutikt geriausią tabako pardavėją iš Banginio rimiako, stovėjo su skrybėle visas puošnus, priminė Pratchettą, pasisveikinom, kvietė kartu važiuot, bet sakiau nono dar turiu skubėt išsigert shitą buteliuką, kol neatvarė mano 17tas. Per visą miestą atriedėjus iki konco pasitinka naglas apsauginis, kuris prisako man su juo nejuokaut, okay:( sakiau jam.

GANZER MASCHINE geras intro, industrial/dark ambientish, atrodė, kad groja ne tai, kad koncą, o dainom (?:), sumoj patiko, matuoju patikimą tuo, kad norėjau linguot į ritmuką.:]

Pati sau šmaikšti buvau ir VR perkrištijau VIDINE SHUNYBE, po to dar suteikiau geriausio vakar pasirodymo titulą ir savo vietinės scenos hierarchijoj tvirtai padėjau VIDINĘ RAMYBĘ prie brandžiausių powerio projektų. Kažkaip visad laikiau įtarimą, kad Kiro pasirodymai (OH YOU JUST LOOK AT ME/MY ASSHOLE) atitraukia nuo garso, nes žiūri žiūri kaip taškos, o kas groja tampa fonu. Ir staiga shast, shlipsiukas marshkinukai, reasonable padauzymas metalinės dėžės ir molinių puodynių, kurie netampa centru, ir atsiverčia į tave visu svoriu apgalvotas ir žostkas garsas. Pradėjęs nuo kurtinančiais aukštais tashkančių shunų lojimo semplų (apynasris buvo nice toutch:), varo per visus galus iki pat pabaigos. Kažkaip pabūni tokiam konce ir žinai, kad jei kas klaus, tai kaip tas poweris Lietuvoj, turėsi ką pasakyt su pasididžiavimu, tarsi pati būtum kažkuo prie to prisidėjus:)

Su VOLKSWAGENMORG (c) nutiko atvirkščiai - muziką pramušė vaizdas, nuo to kur berniukai labai didžiavosi video ("bus vienas video žalias kitas raudonas, vienam kaimiečiai pisas laukuos, kitam pjausto") iki žaismingų abiejų jų pasimėtymų bambaliais, kovų tarpusavyje dėl alaus, pasivaikščiojimų, egiptietiškų šokio judesėlių, pasivartymų ant žemės ir kitų pramogų. Net neatsimenu, ar patiko, ką grojo, bet žinau, kad vis juokinga buvo ta diskoteka.

NIEKIS pradžioj tyliai varė ir lojom prie baro sutūpę, kad kas čia ambientas ar kas hahahah, po to buvo atsuktas garsas ir išryškėjo harsh wall noise kontūriukai. Iš tiesų ne kažką apie tai galiu pasakyt, labiau tiko man jis kai Pabrike grojo prieš porą metų, su latexiniais gotais, padangų mėtymu ir vartymaisis ant žemės. Šiaip niekas man atrodo daugiau hwn negroja LT, tai kažkaip thumbs up už tai.


HASSIDIC COCK čiuju buvo girtas, o ir aš pati ne vien kolą gėriau, tai neturiu nuomonės stiprios. Už tat bent jau Leotardas turėjo nuomonytę ir kažkuriuo momentu atjungė aparatą jam, bo balius baigtas kurwos namo.

Tai susirinkom žaislus ir išpyzdinom, dar grįžus žaidėm žaidimą "tu dabar mane stebink kepdamas sumuštinius kol aš geiminsiu Ages of Empires DU", tai buvo baisiai smagu ir prasminga, nes nusmigta buvo kol tie sumuštiniai nespėjo iškept. 

Bendrai tai ahujenas tūsas, mažai dabar noizo/powerio būna, tai labai džiaugiuos, kad įvyko. Dar verta paminėt trumpą, bet nuoširdų Kulgrindos pasirodymą:]

Comming up GRRRRAAAA